Meble sklepowe

Kompleksowe wyposażenie sklepu w meble jest rzeczą podstawową. To dzięki nim właściciel placówki handlowej może przechowywać, jak i wyeksponować oferowany towar. Z tego też względu meble sklepowe powinny cechować się wysoką jakością i solidnością wykonania.


Firma NORD PLUS w swojej ofercie posiada pełen asortyment mebli sklepowych, do których można zaliczyć: stoiska piekarnicze i cukiernicze, stoiska owocowo-warzywne, stoiska monopolowe. Każdy proponowany regał jest wykonywany zgodnie z wymaganiami, jak i potrzebami właściciela danej placówki handlowej. Do od Państwa zależy jaki wymiar, kolor czy wykończenie będzie posiadał dany regał, czy gondola.


Meble metalowe

Meble metalowe stanowią podstawowe wyposażenie każdego sklepu, dlatego muszą być wysokiej jakości, wytrzymałe, jak i starannie wykończone. Na życzenie klienta regały, jak i gondole mogą być wyposażone w lustra, banery czy obudowę drewnianą.


Meble drewniane

Meble drewniane lub z płyty są w pełni konfigurowalne przez klienta. Każdy projekt jest tworzony na podstawie wymagań i sugestii klienta. Dlatego takie czynniki jak materiał, kolor, wykończenie jest ograniczone tylko i wyłącznie przez Państwa pomysłowość.


Poniżej znajdują się wybrane konfiguracje zarówno mebli metalowych i drewnianych