Doradztwo IT

Niemal każdy funkcjonujący dzisiaj sklep, posiada system informatyczny, umożliwiający zarządzanie nim. Mnogość asortymentu i powszechna dostępność tego typu rozwiązań, każe nam pytać – co wybrać? Jako twórcy autorskiego oprogramowania Business Intelligence oraz wieloletni wdrożeniowcy systemów magazynowych w pojedynczych sklepach oraz sieciach handlowych wszystkich formatów, możemy występować dzisiaj jako fachowcy w zakresie organizacji i implementacji rozwiązań IT dla każdego podmiotu branży detalicznej.

Sieć właścicielska lub franczyzowa, sklep wielkopowierzchniowy, placówka handlowa średniej wielkości, mały osiedlowy sklepik
Zapewnimy sprawną organizację systemu na poziomie centrali sieci. Niezależnie od wielkości i ilości towaru na półkach, pomożemy dobrać optymalne dla kształtu i rodzaju działalności rozwiązanie IT. Program do dużego, ale także dla małego sklepu. Taki, który zawiera w sobie tylko podstawowe rozwiązania lub inny, umożliwiający rozbudowywanie przez użytkownika. Wszystko na miarę. Według potrzeb.

Innowacyjne i pomysłowe rozwiązania własne – wymyśl je sam, zrealizuj z nami
Znając potrzeby sieci i punktów handlowych, jesteśmy w stanie zaoferować realizację niemal każdego, potrzebnego raportu analitycznego. Przy użyciu autorskiego oprogramowania, zrealizujemy pomysły, wynikające z potrzeb.

Nie tylko program
W naszej ofercie mamy sprzęt, dostosowany do w wymagań i trendów. Ułatwiający i przyspieszający pracę. Obsługiwany intuicyjnie i szybko, przez wielu użytkowników. Komputery dotykowe, urządzenia mobilne, bezprzewodowe i wiele innych.

Doradzamy i wiemy co mówimy
Wspieramy mnóstwo placówek handlowych. Jesteśmy obecni na rynku od kilkunastu lat. Zinformatyzowaliśmy wiele sklepów i mamy potrzebne doświadczenie, którym chcemy się dzielić  z klientami. Jeżeli szukasz rozwiązania szytego na miarę, zgłoś się do nas.